Výhra ve volném tempu

Slavoj Podolí - 1. FC Barrandov  7:1 (4:0)

góly: 3x Šíma, Dino, Mersi, Tomáš, David H.

Sestava: David (4), Toman (5), Keraghel (4), Gottwald (4), Liška (4), Vorel (4), Pepa (4), Tomsa (4), Heneberk (4), Chrz (4), Nováček (4), Imramovský (4), Orjzynski (4)

Krásné slunečné počasí přilákalo početné fanoušky našeho týmu, kteří očekávali další naši výhru. Barrandovští nás na podzim dlouho trápili, takže jsme očekávali jejich tuhý odpor.

Nic takového se však nekonalo. Do zápasu jsme vlétli jako uragán a během sedmi minut to bylo o tři góly. Hned ve 2. minutě Mersi utekl po levé straně a předložil před bránu do gólovky Dinovi – 1:0. Ve 4. minutě pro změnu z pravé strany odcentroval Luďa, Dino posunul na Šímu a ten načal svůj dnešní hattrick – 2:0. Sedmá minuta a opět Šíma zblízka před gólmanem uklízí přesně k tyči – 3:0. V prvním poločase jsme ještě jednou rozvlnili barrandovskou síť, a to z kopačky Davida H. – 4:0

Druhý poločas jsme začali velmi vlažně a prvních sedm minut bylo z naší strany příšerných. Vše vyvrcholilo gólem v naší síti, který následoval po našem autu, kdy jsme míč v podstatě do branky dostali sami - 4:1. Soupeř ožil a my jsme se jen těžko dostávali zpět do tempa. Trvalo nám téměř dvacet minut, než jsme zase začali být nebezpeční. V 54. minutě vybojoval Šíma míč a krásně přihrál Tomášovi, který neměl problém přidat další gól – 5:1. V 59. minutě centr Davida H. prolétl vápnem až k Mersimu a ten pohotově levou zakončil k tyči – 6:1. Poslední gól přidal opět Šíma a završil tak zaslouženě svůj hattrick – 7:1.

Soupeř nás nepřinutil k nějakému nadstandartnímu výkonu, přizpůsobili jsme se pomalejšímu tempu, a tak s výkonem moc spokojeni být nemůžeme. Jak máme na vše víc času, vymýšlíme věci, které nemáme zažité a řešíme situace jinak, než se učíme. Každopádně kluci to zvládli aspoň výsledkově, stále se tak držíme na druhé pozici. Zbývají tři zápasy, vše máme ve svých rukou. Následujících 14 dní už budeme tréninky směřovat k rozhodujícím zápasům s Unionem Strašnice a Chodovem. Doufejme, že zůstanou všichni hráči zdraví nebo nebudou na školách v přírodě, ať můžeme jít do bojů kompletní. Díky rodičům a fanouškům za podporu yes