Slabší výkon na výhru stačil

Slavoj Podolí - SK Horní Měcholupy  12:0 (3:0)

Góly: 3x Luděk, 3x Šíma,  2x Dino, 2x Mersi, Jáchym a David

Sestava: Nováček (4 body) - Dvořák (4), Tomsa (4), Liška (4), Imramovský (5), Toman (5), Heneberk (4), Gottwald (4), Ojrzyński (4), Keraghel (4), Hrubec (4), Chrz (3), Vorel (4)

Náš poslední mistrovský zápas na domácí půdě provázelo sychravé podzimní počasí. Kvůli velkému množství omluvenek jsme nemohli postavit dvě sedmičky, navíc jsme na začátku trošku změnili hráčům jejich obvyklé posty.

Ospalé podnebí jako by se přeneslo i do naší hry. Pohyb i přihrávky, vše nám trvalo strašně dlouho, vedlo to ke spoustě ztrát a při zisku míče opět přišla naše bezradnost něco kloudného vymyslet. Topili jsme se v kličkách, míč nám odskakoval, nikomu se nechtělo do nabídky. Naštěstí soupeř neměl takovou kvalitu, aby nás za naši ospalost potrestal. Patnáct minut jsme nebyli moc nebezpeční, až změny v sestavě přinesly postupně převahu na naše kopačky. Až v 18. minutě naši neschopnost dát gól přerušil Mersi, do konce nepříliš povedeného prvního poločasu ještě přidal dva góly Luděk.

Po přestávce jsme nechali Lukáše poprvé zahrát v poli, do brány se obětavě postavil Pepa. Klukům bylo co vysvětlovat, aby druhá část byla z naší strany kvalitnější. Jako správný kapitán náš gólostroj v druhém poločase nastartoval Šíma. Nejprve hned v 36. minutě zachytil rozehrávku hostů a míč uklidil k tyči - 4:0. O tři minuty později si naběhl na zadní tyč a po rohu Luďka zblízka skóroval hlavou – 5:0. V 42. minutě po přihrávce od Dina završil hattrick Luděk – 6:0. V 45. minutě napřáhl z velké dálky Jáchym a vymetl šibenici hostující branky – 7:0. V 51. minutě doklepl do sítě Mersi – 8:0, v 53. minutě se prosadil David po narážečce od Dina – 9:0. V 55. minutě přidal desátý gól Dino, v 59. minutě dovršen další hattrick, Šíma – 11:0. Poslední gól zbyl opět na Dina – 12:0.

Na rozdíl od minulého týdne jsme dnes zařadili o dva stupně nižší rychlost i kvalitu. Bohužel v této soutěži i takové naše polovičaté výkony stačí na vysoké výhry. Příští týden nás čeká poslední zápas s lídrem soutěže a s takovým výkonem jako v prvním poločase, bychom na Unionu Strašnice těžko uspěli. V pondělí je prázdninové volno, máme pak středu a čtvrtek na to, abychom se připravili na zápas podzimu a boj o první místo v tabulce.