Slavoj Podolí - TJ Březíněves  15:0 (10:0)

mistrovské utkání, 3. kolo soutěže mladšího dorostu

Gól: 3x Adam, 2x Cian, 2x Šíma, 2x David, 2x Anton, Dino, Mersi, Jáchym, Lišák

Sestava: Denkstein, Obrtel, Tomsa, Orjzynski, Štros, Toman, Liška, Heneberk, Gottwald, Dvořák, Dvořák, Keraghel

V dalším domácím zápase jsme hostili tým z Březiněvsi. Až ve třetím kole jsme si mohli poprvé užít travnaté hřiště a také světelnou tabuli s časem a skórem, kterou jsme řádně zaměstnali. Chybělo nám dost hráčů, ale i bez nich jsme chtěli odčinit prohru z minulého kola.

Od úvodních minut jsme se usadili na polovině hostí a bylo jen otázkou času, kdy se prosadíme gólově. To trvalo pouze 4 minuty, to svůj premiérový gól vstřelil Cain. No a další góly přibývaly téměř pravidelně – 9. minuta Dino, 14. minuta Šíma, 20. minuta David, 22. minuta Lišák, 32. minuta Jáchym. Pak jsme poslali do útoku Adama a ten ukázal, jak se má chovat útočník – během sedmi minut vstřelil 3 góly. V poslední minutě přidal gól ještě Anton a poločasové skóre skončilo dvouciferně – 10:0.

Do druhého poločasu jsme chtěli vyzkoušet jiné rozestavení a malinko jsme proházeli posty. Hosté se zatáhli už pouze k vlastnímu vápnu, takže prostoru pro nějakou kloudnou akci nebo zakončení moc nebylo. Až po patnácti minutách jsme přeci jen opět začali střílet góly. Prosadili se David, Cian, Šíma, Mersi a Anton, a tak na tabuli po konci zápasu svítilo skóre 15:0.

Soupeř se snažil, ale kvalita prostě byla na naší straně. Klukům tak stačilo zápas odehrát v tréninkovém tempu. Pár gólů nám hosté darovali, pár gólů bylo po povedených akcích nebo přesných střelách. Je dobře, že se o góly rozdělilo 9 hráčů. Mám však i pár výhrad k řešení některých situací, na tréninku si to vysvětlíme.

V příštím kole jedeme do Modřan, tam nás čeká asi těžší zápas než dnes.