Podolská smršť na Kavčích Horách...

Slavoj Podolí - SK Modřany  14:1 (9:1)

mistrovské utkání, 14. kolo soutěže mladšího dorostu

Góly: 4x David, 2x Cain, 2x Omar, 2x Dino, Vojta, Šíma, Vašek, vlastní

Konečně domácí zápas na přírodní trávě, která byla v suprovém stavu. Hosté nás na podzim trápili celý první poločas, dnes jsme věřili, že to bude jiný zápas zcela v naší režii. A to beze zbytku potvrdilo.

Podolští vlítli na hřiště jako uragán a první poločas to byl jeden za našich nejlepších výkonů za poslední dobu. Hned v 2. minutě se protáhl na levé straně Hrubinho a jeho center dostal do sítě Omar – 1:0.  Sedmá minuta, spolupráce našich útočníků a Cian zvyšuje na 2:0. O tři minuty později, se odkop odrazil od Davidovi ruky (asi mělo být pískáno) a ten následně poslal míč do sítě modřanských potřetí – 3:0. Ve 14. minutě sice hosté po našem zaváhání u vlastního vápna snížili střelou k tyči, ale hned z rozehrávky našel Lišák rozběhnutého Davida na levé straně, brankář při vyběhnutí podklouzl a David pak již neměl problém opět skórovat – 4:1. A to zdaleka nebylo vše, na hosty se valil jeden útok za druhým a dál padaly i góly. V 18. minutě Cian našel krásně naslepo na pravé straně Omara, ten dostal míč k Dinovi a ten konečně prolomil dlouhé čekání na vstřelený gól – 5:1. V 22. minutě opět stejná dvojice Omar – Dino zařídila šestý gól. O dvě minuty později proměnil nadvakrát Vašek penaltu – 7:1. Ve 29. minutě využil Omar krásnou přihrávku od Šimi – 8:1 a skóre prvního poločasu završil Vojta v 33. minutě, po pěkném uvolnění od Jáchyma – 9:1.

Do druhého poločasu nebylo nutné v podstatě nic měnit. Dál jsme měli chuť dávat góly, hned v první minutě po přesné přihrávce Ciana završil svůj hattrick David – 10:1. O pět minut později moc hezká akce po pravé straně, Omar centrem ve vápně našel opět Davida – 11:1. V 51. minutě si nešťastní hosté dali vlastní gól – 12:1. V 53. minutě se trefil opět Omar a v 61. minutě proměnil naši druhou penaltu Šíma – 14:1. Posledních dvacet minut se už v podstatě dohrávalo, my jsme klukům proházeli posty, takže kvalita hry upadla. I přes snahu hostů přidat aspoň druhý gól, jsme je k ničemu nepustili, takže skóre se již dále neposunulo.

Co dodat. Hosté co do kvality byli určitě fotbalovější než soupeř z minulého týdne. Paradoxně to pro ně dopadlo výsledkově hůř. Jejich snaha hrát fotbal nám určitě vyhovovala víc, volnější prostory jsme dnes dokázali využívat a nadstandardně se nám dařila i střelba. Hlavně mě potěšilo, že kluci hráli s chutí, týmově a stále byli hladoví po gólech. Snad jsme se herně naladili na závěrečnou část sezony, kdy nás teď čekají zápasy s týmy v tabulce nad námi.

Díky fanouškům za podporu, konečně byl i bubínek !! yes laugh Pokud se vám zápas líbil, klidně pište do komentářů, kluci si to rádi přečtou wink