Omarovo střelecké odpoledne...

Slavoj Podolí - Čechie Dubeč  5:0 (2:0)

Góly: 3x Omar, Lišák, Šíma,

Sestava: Bartoněk, Keraghel, Obrtel, Tomsa, Toman, Liška, Dvořák, Rubinos, Heneberk, Chukhrov, Sytnyk, Imramovský, Chrz.

Po delší době nám přálo počasí. K dalšímu přáteláku jsme si pozvali Čechii Dubeč - tým, který nás na podzim dokázal porazit v mistrovském zápase. Proto jsme byli zvědaví, jak konfrontace dopadne tentokráte.

Od začátku byl vývoj zápasu podobný tomu podzimnímu. Měli jsme po většinu času míč na svých kopačkách, soupeř však dobře bránil a do šancí nás moc nepouštěl. Hosté se snažili hrozit z rychlých protiútoků, které jsme však na rozdíl od mistráku dokázali ubránit. Na první gól jsme museli čekat poměrně dlouho, nakonec dvakrát do poločasu skóroval Omar. Nejprve se prosadil přes obránce po centru od Antona a druhý si vybojoval sám, kdy svým důrazem přetlačil domácího obránce a donutil hosty si dát vlastní gól – 2:0.

Do druhého poločasu nebylo potřeba toho moc změnit, herně to bylo v pořádku, jen zlepšit zakončení našich šancí. Po dalším z mnoha rohů se opět dostal k centrovanému míči Omar a završil tak zaslouženě svůj hattrick – 3:0. Další hezkou akci zakončil k tyči Lišák – 4:0. Poslední gól padl z kopačky kapitána, když se k němu odrazila zablokovaná střela Ciena a Šíma už neměl problém míč dostat do sítě – 5:0.

Konečně jsme se v přípravě přiblížili hernímu výkonu, na kterém se dá dále stavět. Zimní příprava neprobíhá úplně podle našich představ (hodně absencí kvůli izolacím a karanténám), ještě jsme se nesešli v kompletní sestavě. Stále nemáme maximální fyzičku ani rychlost, snad už bude docházka lepší a opět budeme moct pracovat naplno. Čas na to ještě stále máme, jen musíme upravit tréninkový plán. Mělo by nám pomoci i blížící se soustředění.