Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další gólostroj

27. 5. 2019

SK Horní Měcholupy - Slavoj Podolí  1:16 (1:9)

Sestava: Dvořák (4), Toman (5), Keraghel (5), Gottwald (5), Liška (5), Vorel (5), Tomsa (5), Heneberk (4), Šrámek (4), Mohammed (4), Nováček (4), Imramovský (5), Orjzynski (5), Štros (5), Obrtel (5)

 

Za krásného sobotního počasí nás čekalo utkání v Horních Měcholupech. Po dlouhé době jsme dali dohromady dvě kompletní sedmičky, které se o hrací čas spravedlivě podělily.

Domácí tým předvádí snaživý fotbal, nicméně je složen z hráčů mladších ročníků, což samozřejmě bylo na průběhu zápasu znát. Oproti minulému týdnu k tomu naši borci tentokráte přistoupili s daleko větší chutí a svoji herní převahu vyjádřili i gólově. Předvedli jsme spousty hezkých akcí, jak individuálních tak i kombinačních, které jsme dokázali často zakončit gólem. Nemá cenu je tady všechny popisovat. Snad jen pár situací, které stojí za zmínku. Během dvou minut jsme snad čtyřikrát za sebou trefili břevno, kdy se míč od něj odrazil před brankovou čáru a gól z toho nebyl. Adamovi asi svědčí ty vodácké kurzy laugh, dvakrát napřáhl z dálky a dvakrát vyhnal pavouky z levé šibenice. Úsilí týmu směřovalo i pomoc Dinovi v soutěži o nejlepšího střelce soutěže, celkem dnes pro něj kluci připravili 7 gólů a je tak v čele s celkem 33 góly, před Šímou (23), až třetí je Bárta ze Strašnic (22).

Co dodat, dnes se na to dalo koukat a konečně nám to tam i padalo. Hlavní cíl je však stále před námi. Takže v pondělí zase do „montérek“, jdeme makat, stále máme na čem pracovat. Sobota se blíží - my tam budeme a budeme připraveni… a co vy fanoušci? wink

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář