Další domácí výhra

Slavoj Podolí - JM Chodov  9:3 (6:3)

Góly: 5x David H. 2x Dino, Omy, Kuba

Sestava: Nováček (4 bodů) - Imramovský (4), Tomsa (5), Liška (4),  Ojrzyński (4), Toman (4), Heneberk (5), Gottwald (4) - Urban (4), Mucek (4), Keraghel (4), Hrubec (4), Šrámek (4), Dvořák (4), Mohammed (4)

K druhému domácímu zápasu jsme nastoupili proti týmu z Chodova. Před naším zápasem se z vedlejší kabiny podolského A týmu mužů ozýval vítězný pokřik „Kapitána Korkorána…..“  a my jsme si ho chtěli za hodinu zakřičet taky. Vzhledem k omluvenkám tří hráčů z obranných řad, jsme museli do obrany stáhnout Luďka, první mistrák si zahráli Lišák a Honza. S bolestí kotníku nastoupil do brány Lukáš.

Opět jsme začali pěkně od podlahy a hned ve 2. minutě šel míč rychle po ose Jáchym, Šíma a David Heneberk. Posledně jmenovaný se uvolnil přes bránícího hráče a uklidil míč k tyči – 1:0. V 7. minutě se po pravé straně protáhnul Luděk a našel před brankou volného Dina – 2:0. Prostřídali jsme sedmičky, ale góly padaly dál. Adam Mucek krásnou dlouhou přihrávkou našel rozběhnutého Kubu ten v 15. minutě zvýšil už na 3:0. To ale zdaleka nebylo vše. Ve 20. minutě si míč našel Omar a jeho střelu zastavila až síť – 4:0. Hned o dvě minuty později opět vyšla kombinace Luděk – Dino a bylo to už 5:0. Ve 24. minutě se David Heneberk trefil za přispění domácího gólmana rovnou z rohu – 6:0. Bohužel tento výsledek nás dostal do stavu „nic se nemůže stát“. Během posledních osmi minut prvního poločasu jsme svou lehkovážností na míči a pomalým návratem do obrany dovolili soupeři třikrát skórovat, takže poločas skončil 6:3.

Do druhého poločasu nahradil zraněného Lukáše v bráně Filípek z ročníku 2008. Naši borci si uvědomili, že naše hra z konce první půle už se nesmí opakovat. Hosty už jsme do konce zápasu do žádné tutovky nepustili. Naše skóre už narůstalo pomaleji, všechny tři góly šly z kopaček Davida Heneberka a to v 45., 57. a 62. minutě.

Jedeme dál na vítězné vlně, ale zůstáváme nohama na zemi. Stále máme co zlepšovat, tři góly budiž varováním, že nesmíme polevit v žádné části zápasu. Díky kluci, v pondělí opět na plac a makáme dál yes yes