Jdi na obsah Jdi na menu

Bez gólu, bez vítězství

Slavoj Podolí - FK Vyžlovka  0:3 (0:3)

Sestava: Deinkstein (6), Mohammed (4), Toman (5), Keraghel (5), Orjzynski (4), Gottwald (4), Obrtel (5), Hrubec (4), Liška (5), Heneberk (4), Dvořák (4), Štros (4),Šrámek (4)

Poslední zápas, co by dohrávka odloženého únorového kola, nám opět počasí nepřálo. Tentokrát silný déšť provázel téměř celý zápas. Ve stejné sestavě jako v sobotu nás čekal soupeř ze středočeské Vyžlovky.

Po herní stránce jsme se snažili kombinovat, jak je naším zvykem, ale podařených přechodových fází až k finálním zakončení dnes bylo jako šafránu. Soupeř hrál chytře, bránil s menším počtem hráčů, kteří dokázali naše útoky zastavovat a spoléhal na dobrého gólmana. Po zisku okamžitě posílal své hráče do přečíslení, protože jsme se nestačili tak rychle vracet. Opět jsme udělali několik zbytečných chyb a soupeř nás trestal góly. Opět poločasové skóre 0:3, ale tentokráte se žádný obrat nekonal. Nebyli jsme schopni vypracovat si více šancí, když už jsme nějaký pokus namířili mezi tyče, velký gólman nás v pohodě vychytal. Aspoň v obraně jsme dokázali lépe číst náběhy a hru soupeře a i díky vynikajícímu Davidovi v bráně jsme již druhý poločas neinkasovali. Soupeř byl nad naše síly (i když pravděpodobně hrál s několika hráči ročníku 05) a nezbývá než se z tohoto zápasu poučit a příště podat opět takový výkon, který bude znamenat vítězství.